Соколовські з Овруцького повіту. Почали за упокій, а закінчили за здравіє
Історія про те, як замовник, який шукав польське коріння, так захопився процесом, що ми зробили грандіозне дослідження до XVIII століття.
Історія про те, як замовник, який шукав польське коріння, так захопився процесом, що ми зробили грандіозне дослідження до XVIII століття.
Опис генеалогічного дослідження родини Кролевець з села Васютинці Золотоніського повіту Полтавської губернії, як закінчилось неочікуваним результатом.
Список збережених посімейних аркушів Загального перепису населення 1897 року по Подільській губернії. Вказано населені пункти та архівні реквізити.
Каталог основних генеалогічних джерел із фондів Волинського краєзнавчого музею (метричні книги, шлюбні обшуки, сповідні розписи, клірові відомості), оцифрованих Family Search.
Дослідження історії сім’ї німецьких колоністів з моменту поселення на території сучасної України до періоду Другої світової війни з використанням широкого кола документальних джерел.
Історія роду Войцишевських XVIII – XIX століть, представники якого проживали на території Житомирського та Кременецького повітів Волинської губернії.
Список збережених клірових відомостей по Подільській губернії за 1795 – 1921 рр., які зберігаються в ДАХМО. Дані взяті із фонду Подільської духовної консисторії.
Огляд основних та другорядних генеалогічних джерел, які знаходяться в ДАЖО. В статті подана коротка характеристика документів та їхні архівні реквізити.
Список збережених будинкових аркушів Загального перепису населення 1897 р. по м. Київ, які знаходяться в ДАКО. Вказані адреси будинків та архівні реквізити справ.
Результати генеалогічного дослідження, оформлені у вигляді історичного нарису з родовідним розписом.