Поетапне дослідження родоводу

Генеалогічне дослідження може бути розділене на етапи. За результатами кожного етапу надається проміжний звіт, узгоджується подальша робота.

Після завершення всіх етапів дослідження сімейна історія може бути вивчена до середини XVIII – кінця XVII століття.

Перший етап

Насамперед ми встановлюємо адміністративну та приходську приналежність населеного пункту, в якому проживали ваші предки. Далі робимо підбірку потрібних архівних фондів, переглядаємо їх описи, встановлюючи таким чином збереженість основних і другорядних генеалогічних джерел, в яких може міститися інформація про ваш родовід.

Далі переглядаємо від 10 архівних джерел. Шукаємо інформацію про народження вашого предка; встановлюємо ПІБ його батьків, їх суспільну приналежність та віросповідання. Як правило, відновлюється інформація до шостого коліна.

Наступні етапи

Далі окремими етапами ми переглядаємо інші архівні документи (метричні книги, ревізькі казки, сповідні розписи, другорядні генеалогічні джерела) з метою поглиблення і розширення інформації, отриманої за підсумками першого етапу.

Результати надаються у вигляді звіту, копій документів. Також складається генеалогічна схема.

Кому може знадобитися замовити генеалогічне дерево сім'ї

генеалогічне дерево сім'ї замовити Знати свій родовід необхідно, на наш погляд, кожній людині. Це зумовлено низкою причин, що виникають у процесі життєдіяльності. Однак, перш за все, це базується на фундаментальному та базовому понятті –  знання історії своєї сім'ї Бажання розбиратися у питаннях історичних процесів не лише своєї країни та світу, а й своєї сім'ї з'являється все частіше в сучасному суспільстві.

Існує безліч причин, які вплинули на те, що цінна інформація про історію свого роду втрачена великою кількістю людей. Вони пояснюють те, що дуже часто є необхідність генеалогічне дерево сім'ї замовити. Крім того, ця послуга може знадобитися для встановлення спорідненості, пошуку родичів, що нині живуть, відновлення традицій і так далі.

Консультація для батьків у нашому центрі допоможе вам у тому, щоб отримати всі необхідні знання для розуміння минулого своєї сім'ї. Ця інформація дасть змогу усвідомлено проживати своє життя, розуміючи те, на яких генеалогічних ланцюжках вона побудована. Родовід, який ви маєте можливість замовити у нас, стане вашим подарунком не тільки для себе, а й для майбутніх поколінь ваших родичів.

Замовити родовід сім'ї: ціна і від чого вона залежить

Замовити дерево сім'ї ви можете на прізвище в нашому центрі, при цьому є можливість вибору різних пакетів послуг. Детально ця інформація прописана у відповідних розділах нашого сайту. Скільки коштує замовити генеалогічне дерево сім'ї? Ціна залежить від того чи іншого виду дослідження, яке ви оберете:

  • комплексне стандартне дослідження – від 1800 євро;
  • комплексне розширене дослідження – від 3500 євро;
  • поетапне дослідження родоводу – від 750 (перший етап).

Розширене дослідження охоплює більший хронологічний період, відповідно розглядається більша кількість архівних документів. Якщо є така необхідність, ви можете замовити поетапне дослідження, при якому надаються проміжні звіти і після кожного дрібного етапу узгоджується подальша робота.

Замовити родовід сім'ї ціна у нашому центрі співвідноситься з рівнем тієї якості послуг, яку ми надаємо для вас. Крім перерахованих вище, у нас існують й інші види послуг: встановлення національності, точковий архівний пошук, генеалогічна консультація, генеалогічна експедиція.

Генеалогічне дерево: де замовити дослідження?

Сімейне дерево є бажаною цінністю багатьох людей нашої країни та всього світу загалом, яке передається з покоління до покоління. Усвідомивши гостру потребу населення в отриманні якісних генеалогічних послуг, ми відкрили центр у 2016 році. Ви маєте чудову можливість замовити необхідне для вас дослідження в генеалогічному центрі Sarmata Recro.

Генеалогічне дерево замовити дослідження у нас ви можете прямо зараз, для цього вам необхідно зв'язатися з нами зручним для вас способом, уся необхідна інформація вказана у розділі контакти. І вже через досить швидкий час, залежно від обраного дослідження та певних обставин, ви отримаєте всю необхідну інформацію про минуле вашої родини.

Ми провели сьогодні більше 800 досліджень, маємо безліч позитивних відгуків наших клієнтів, з деякими з них ви можете ознайомитися на сайті. Нашими клієнтами є замовники з усього світу, ви можете бути впевнені, що отримаєте якісний необхідний результат від провідних експертів у галузі генеалогії.

Дослідження родоводу: етапи і що потрібно про них знати

Дослідження родоводу сім'ї логічно поділяється на певні етапи, з якими ми вас детально знайомимо в описі кожного окремого виду послуг. Якщо говорити узагальнено, про кожного з них і про те, що конкретно потрібно про них знати, то ми систематизували вам інформацію. Основні етапи дослідження виділяємо такі:

  • передархівна робота: аналізуємо вихідні дані, встановлюємо місце розташування та збереження архівних джерел, будуємо стратегію дослідження;
  • пошук родоводу в архівах: переглядаємо архівні документи, описи архівних фондів щодо виявлення потенційно цінних справ тощо;
  • систематизація та опрацювання інформації: аналіз фактів, формування генеалогічної схеми та звіту про виконану роботу, експертні висновки;
  • надання результатів роботи клієнту.

Як ми бачимо, другий етап є одним їм із найскладніших, оскільки потребує як високого рівня експертності і компетентності, а й часто потреби у відрядженнях та інших організаційних процесах. Кожен випадок індивідуальний, як історія роду кожної сім'ї, що абсолютно прекрасно. Для того, щоб дізнатися деталі та замовити генеалогічне дерево, звертайтеся до нашого генеалогічного центру.

Вартість
Перший етап
від 750 €
2 міс.