Комплексне дослідження родоводу

Комплексним генеалогічним дослідженням називають детальне вивчення родоводу по висхідній лінії («вглибину») на певну кількість поколінь.

На основі вихідних даних ми проводимо експертизу: встановлюємо збереженість і місцезнаходження архівних джерел, які стосуються історії вашої сім’ї. Далі обговорюємо можливі варіанти дослідження та їх умови.

В процесі роботи наш спеціаліст відвідує потрібні архіви, де переглядає різноманітні джерела генеалогічної інформації: метричні книги, ревізькі казки, сповідні відомості, шлюбні обшуки, рекрутські списки, результати переписів населення, посімейні списки та інші документи.

На основі виявленої інформації ми встановлюємо, де і як жили різні покоління ваших предків: імена, роки життя, станова і релігійна приналежність, заняття, склад сім’ї, військова служба, володіння нерухомістю та багато іншого. В середньому, досліджується родовід до кінця XVII століття.

Після цього пишеться звіт про виконану роботу, складається генеалогічне дерево сім'ї, а також надаються копії архівних документів.

Вартість
Стандартне дослідження
від 1600 €
4 міс.
Розширене дослідження
від 3000 €
від 6 міс.