Послуги

Генеалогічне дерево: замовити дослідження та дізнатися ціну

генеалогічне дерево замовити дослідженняЗнати про своє походження і розуміти минуле своєї сім'ї хоче кожна усвідомлена людина. Саме тому ми пропонуємо вам послуги, які допоможуть вам розібратися в процесах формування свого роду. Ви маєте чудову можливість замовити відповідне дослідження, отримавши результати якого, володітимете всією доступною на сьогоднішній день інформацією.

У нас ви можете генеалогічне дерево замовити дослідження, ціна відповідає якості наданих нами послуг та орієнтована на середню вартість пропозиції щодо ринку даних послуг. Вартість залежить від пропозиції, яку ви оберете та враховуючи індивідуальні особливості вашої ситуації.

Генеалогічне дерево сім'ї, яке ви отримаєте внаслідок проведеного нами дослідження, ви зможете передавати як одну із сімейних цінностей майбутнім поколінням своєї сім'ї. Адже величезне значення для кожної людини має той фундамент, на якому збудовано його власне життя. Необхідність знати не лише історію своєї країни, а й свою особисту рухає великою кількістю населення сучасності.

Для чого слід замовити генеалогічне дерево сім'ї

Родовід людини у всі історичні часи мав величезну важливість, що абсолютно не випадково, адже відстежити багато взаємопов'язаних процесів можна тоді, коли знаєш про минуле своєї родини. Що чудово розуміли наші предки, зберігаючи та передаючи з вуст в уста важливу інформацію про покоління роду.

Складні соціально-політичні, військові, побутові та інші процеси, що відбувалися на території нашої країни, залишили свій незабутній слід. Це простежується не лише в культурній, соціальній, економічній та політичній спадщині, а й у тому, що більшість людей не володіє інформацією про минуле своєї сім'ї. Генеалогічне дерево сім'ї слід замовити з багатьох причин, ми назвемо вам деякі з них:

 • розуміти своє походження;
 • відновити сімейну історію;
 • підтвердити факти спорідненості;
 • зберегти культуру та традиції;
 • знайти родичів, що нині живуть, і т.д.

Фактичних причин, для чого слід замовити даний вид послуг існує безліч. Рекомендуємо генеалогічне дерево сім'ї замовити, ціна у нас стане одним з найкращих ваших рішень щодо вивчення власного роду, розуміння свого походження. Вартість залежить від того пакета послуг, який ви виберете для себе.

Як відбувається генеалогічне дослідження родоводу

Дослідження родоводу, яке ви маєте можливість замовити в нашому центрі, відбувається за певним алгоритмом, залежно від обраного пакету послуг, що надаються нами. Якщо говорити безпосередньо про генеалогічне дослідження родоводу, то ви маєте можливість вибрати з таких видів послуг: комплексне дослідження родоводу (стандартне та розширене); поетапне дослідження родоводу.

Докладніше про відмінності видів послуг з дослідження родоводу та безпосередніх етапів роботи, ви маєте можливість ознайомитись у відповідному розділі нашого сайту. Якщо говорити в цілому, то процес нашої співпраці з вами побудований на наступному алгоритмі дій:

 • отримання та аналіз вихідних даних, встановлення розташування та збереження архівних джерел, побудова стратегії дослідження;
 • відвідування архівів, проведення дослідження, вивчення та аналіз документів та фактів, опрацювання інформації;
 • побудова звітів, експертних висновків, складання генеалогічної схеми;
 • надання результатів клієнту.

Процес може дещо відрізнятися залежно від індивідуальних особливостей, які обговорюються заздалегідь. На генеалогічне дослідження ціна в нашому центрі відповідає тій якості та рівню послуг, які ми пропонуємо для вас. Ми рекомендуємо вам не відкладати цікавий і цікавий процес вивчення свого роду, який безперечно важливий для кожної людини.

5 причин замовити генеалогічне дослідження у нас

Замовити генеалогічне дослідження ви маєте чудову нагоду в генеалогічному центрі Sarmata Recro. Якщо з будь-яких причин ви сумніваєтеся, чи варто нам довірити вивчати історію вашої сім'ї, то ми назвемо для вас 5 причин замовити дослідження у нас:

 • ми міжнародна організація, яка заснована у Києві 6 жовтня 2016 року істориком Олександром О. Красовським;
 • на сьогоднішній день ми провели більше 800 досліджень, наші клієнти замовники з усього світу;
 • у нашому центрі здійснюється ряд важливих проектів, з якими ви можете ознайомитись у відповідних розділах сайту;
 • ви отримуєте високоякісний результат, який базується на вивченні, аналізі, систематизації фактів та документів від провідних експертів у галузі генеалогії;
 • ціна на послуги співвідноситься з якістю виконаної нами роботи та тих результатів, які ви отримуєте в обумовлений термін.

Рекомендуємо вам прямо зараз ознайомитися з відгуками наших клієнтів на сайті, а також зв'язатися з нами, для того щоб отримати відповіді на питання, що вас цікавлять. Ви маєте чудову нагоду замовити родовід сім'ї у нас і ще отримати низку інших генеалогічних послуг.