Встановлення національності

Пошук документів, які містять інформацію про національну належність ваших предків: польську, єврейську, німецьку, румунську, грецьку, болгарську тощо.

Можливе проведення як комплексного дослідження, так і перегляд окремих архівних джерел.

Як відбувається пошук?

Ознайомившись з вихідними даними, ми оцінюємо перспективи та пропонуємо можливі варіанти пошуку.

В процесі роботи можуть бути задіяні такі типи джерел: актові книги ДРАЦС, погосподарські чи домові книги, документи військового обліку, партійні документи, анкети та особові справи з місць навчання чи роботи, слідчі справи.

На основі знайдених даних оформлюються офіційні документи, які містять інформацію про національність предка: архівні довідки з апостилем, завірені копії, витяги про народження/ шлюб/ смерть.

Як дізнатися чи є єврейське коріння: архівний пошук для імміграції і не тільки

Як дізнатися чи є єврейське корінняІснує безліч міграційних програм від різних держав по всьому світу, особливо це стосується тих людей, які мають певні етнічні корені тієї чи іншої країни. На даний момент такі програми є досить популярними серед громадян з різних куточків світу. Одним із яскравих прикладів можливостей для імміграції за національною ознакою є держава Ізраїль.

Якщо ви ставите запитання: як дізнатися чи є єврейське коріння? То у нас є для вас спеціальна послуга, яка допоможе вам встановити національність, вивчити свій родовід через призму етнічного характеру. Ви зможете володіти всією необхідною інформацією вже незабаром, а також отримати офіційне підтвердження цього факту.

Для того, щоб знати, як знайти єврейське коріння, вам необхідно звернутися до нас за відповідним дослідженням. Архівний пошук може відрізнятися залежно від того, яку послугу ви виберете. Ми пропонуємо вам як комплексне дослідження, яке складається з кількох етапів, так і пошук окремого архівного джерела.

Від вибраного виду послуг залежить те, скільки коштує отримання інформації та підтвердження того, чи є у вас єврейське коріння. Офіційним підтвердженням може бути довідка, свідоцтво, витяг тощо. Ціна починається від 650 євро, а для перегляду однієї архівної справи та оформлення необхідних документів вам потрібно буде сплатити суму від 150 євро.

Навіщо ще вам знадобиться встановлення національності

Встановлення національності може бути необхідним з різних причин, насамперед для того, щоб розуміти і володіти питаннями своєї особистої історії. Крім того, на даний момент часу існує безліч причин для необхідності цього знання. Ми наведемо вам найбільш популярні причини для того, щоб зробити факт національності:

 • міграційні процеси (переїзд);
 • надання доказів консульству;
 • отримання необхідних документів;
 • відстеження зв'язку поколінь;
 • необхідність знайти рідних і т.д.

Переважно, на даний момент часу це дослідження користується популярністю серед тієї категорії населення, яка має бажання іммігрувати за спеціальними програмами. Ми оформляємо вам офіційні документи, на які можуть бути поставлені апостилі з метою міжнародного визнання.

Наш генеалогічний центр є саме тим місцем, де можна дізнатися, яка у вас національність. Це займає невелику кількість вашого часу, а цінність даної інформації дуже велика. Оскільки часто, не всі люди точно знають про те, якою національності були їхні предки.

З тим, скільки коштує той чи інший вид наших послуг, а також безпосередньо встановлення національності, детально ви маєте можливість ознайомитися у відповідному розділі сайту. Ми рекомендуємо вам зв'язатися з нами для того, щоб отримати відповіді на всі питання, що вас цікавлять, які стосуються генеалогічних досліджень.

Репатріація до Ізраїлю: документи для консульської перевірки

Ізраїль є бажаною державою для проживання, оскільки має безліч економічних, соціальних, релігійних, природних переваг. Навіть незважаючи на складну політичну ситуацію, програмами репатріації користується велика кількість населення.

Для того щоб якісно підготувати документи для репатріації в Ізраїль, ми пропонуємо вам скористатися послугами нашого генеалогічного центру. Адже одним із найважливіших документів у цьому питанні є підтвердження єврейського походження. Крім того, ми назвемо для репатріації в Ізраїль документи для консульської перевірки, які вам необхідні:

 • документ, що підтверджує єврейське походження;
 • свідоцтво про народження;
 • закордонний та внутрішні паспорти;
 • свідоцтво про шлюб (розлучення або смерть чоловіка);
 • дипломи, атестати та інші освітні документи;
 • трудова книжка, військовий квиток (за наявності);
 • довідка про несудимість тощо.

Слід зазначити, що актуальний список документів необхідно переглядати на відповідних сайтах та офіційних джерелах, які займаються цим видом діяльності. Зокрема, рекомендуємо переглядати сайт консульства, крім того, перелік документів може різнитися в кожному окремому випадку.

У генеалогічному центрі Sarmata Recro ми маємо можливість забезпечити вам пошук документів, які містять інформацію про національну приналежність предків. Ви можете підтвердити свою національність, замовивши наші послуги, для переїзду до Польщі, ознайомтеся докладніше про те, як отримати карту поляка.

Вартість
Комплексний пошук
від 650 €
2 міс.
Архівна довідка
від 100 €
1 міс.