Генеалогічна консультація

Маючи багатий досвід у сфері генеалогічних досліджень, ми надаємо консультативну допомогу, пов'язану з самостійним відновленням родоводу і особливостями роботи в різних архівних установах.

Також з нами можна проконсультуватися стосовно збору документів для отримання карти поляка чи іноземного громадянства на основі національної належності предків.

Створення плану пошуку

Якщо ви наважилися зайнятися дослідженням свого родоводу самостійно, але не знаєте з чого почати і як рухатися в пошуках, можете замовити у нас створення індивідуального плану. В процесі роботи наш дослідник ознайомиться з вихідними даними, які стосуються ваших предків. На основі цього розробить стратегію пошуку, в якій поетапно будуть розписані всі ваші кроки як генеалога.

Зразок плану дослідження можна знайти тут.

Індивідуальна консультація

Також ми надаємо можливість особисто проконсультуватись з потрібним вам спеціалістом.

Записатись на консультацію можна як до генеалога, якщо ваше питання пов'язане з архівним пошуком та процесом дослідження, так і до адвоката, якщо питання пов'язане з оформленням офіційних документів і правовим полем їх отримання.

Відповіді на свої питання ви також можете отримати, написавши до однієї з наших спільнот Facebook, Вконтакте, чи Телеграм.

 

Вартість
Складення стратегії пошуку
від 150 €
1 міс.
Консультація генеалога
25 €
1 година
Консультація адвоката
25 €
1 година