Точковий архівний пошук

Перегляд в архіві окремих документів з метою пошуку необхідної для сімейної історії інформації.

Результати надаються у вигляді копій чи виписок. За бажанням, можуть бути оформлені офіційні документи (архівні довідки та завірені копії).

Найпопулярніші запити:

 • перегляд метричних книг з метою виявлення записів про народження/ шлюб/ смерть предка;
 • встановлення складу сім'ї предка за матеріалами сповідних відомостей, ревізьких казок, даних переписів населенення;
 • пошук свідчень про службу предка в царській чи радянській армії;
 • пошук документів щодо репресованих родичів;
 • пошук актових записів про народження/ шлюб/ смерть предків в ДРАЦС;
 • пошук інформації з домових та погосподарських книг.

Також можлива попередня консультація на рахунок підбору архівних фондів та перегляду їх описів на предмет наявності потенційно цінних справ.

Базовий архівний пошук передбачає перегляд 3-5 справ. Наприклад, може бути віднайдена інформація про народження вашого предка та вінчання/ народження його батьків. В середньому, родовід прослідковується на 2 покоління "вглиб".

Генеалогічний запит до архіву: відчиняємо двері в минуле сім'ї

генеалогічний запит до архівуНа наш погляд, кожна людина повинна знати історію своєї сім'ї та свого роду. На жаль, не завжди з покоління в покоління передається та зберігається необхідна інформація. Більше того, коли йдеться про те, щоб підтвердити достовірність тих чи інших фактів будь-якими документами, які стосуються вашої родини. Що абсолютно зрозуміло, адже безліч соціально-політичних, побутових та особистих факторів на це впливають.

Якщо перед вами стоїть завдання, яке ви самі поставили собі, або певні обставини склалися таким чином, що вам необхідно отримати достовірну інформацію про ваших предків, тоді є необхідність зробити генеалогічний запит до архіву. Таким чином, ми можемо допомогти вам відкрити двері в минуле вашої родини, ви будете володіти необхідною інформацією та використовувати її у своїх цілях вже незабаром.

Звернувшись до нашого центру, ви отримуєте дослідження, яке базується на архівних джерелах, всі копії ми надаємо. Тому ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте достовірну інформацію. Маючи цілісну картину та уявлення про те, як саме складалася історія вашого роду, ви розумітимете той фундамент, на якому закладена ваша особиста історія.

Генеалогічний пошук в архіві допоможе розібратися у важливих питаннях формування цілих поколінь ваших предків, встановити кревність двох чи більше осіб, відтворити історію роду. Володіючи та використовуючи інформацію про те, як саме складалася історія вашої родини, ви зможете знайти для себе відповіді на багато важливих та актуальних питань.

Кому може знадобитися генеалогічний пошук в архіві

Генеалогічний пошук в архіві може бути необхідним людині з різних причин, які обумовлені безліччю життєвих обставин. Тому зіткнутися із вчиненням необхідності такої дії може абсолютно кожен. Ми назвемо причини, що найбільш часто зустрічаються, з яких здійснюється пошук в архіві і ви будете розуміти, кому він може знадобитися. Генеалогічний пошук роблять для того, щоб:

 • відтворити історію роду;
 • отримати конкретну інформацію про осіб;
 • встановити спорідненість;
 • систематизувати інформацію;
 • отримати біографічні факти;
 • оформити офіційні документи тощо.

Ми можемо допомогти вам здійснити генеалогічний запит до архіву для досягнення необхідних для вас результатів та отримання відповідей на певні питання. Крім того, що у вас можуть з'являтися гострі причини отримати необхідні факти, ви можете замовити генеалогічне дерево сім'ї.

Цей процес цікавий і унікальний, адже кожній людині, на думку багатьох вчених, необхідно знати про процеси формування свого роду. Адже, як відомо, без розуміння історії, ми не можемо об'єктивно оцінювати сьогодення та якісно формувати майбутнє. Тому необхідно не тільки знати історію на глобальному рівні (своєї держави і світову), а й локальну (своєї). Це допоможе вам усвідомлено проживати своє життя, аналізуючи та враховуючи вплив тих чи інших процесів.

Генеалогічне дерево сім'ї: архів та ціна послуг

Прекрасним рішенням, на нашу думку, є розібратися в історії свого роду та зробити замовлення генеалогічного дерева сім'ї. Ми професійно та якісно пропонуємо це зробити для вас, використовуючи всі необхідні дані та всі факти, які є в архівах. Для цього необхідно здійснити пошук та обробити понад 30 джерел інформації (метричні книги, рекрутські списки, сповідні відомості, результати перепису населення тощо).

Щоб отримати архів генеалогічне дерево сім'ї необхідно створити відповідний запит, а також мати розуміння того, для яких цілей вам необхідна та чи інша інформація. Від цього залежить вибір пакета послуг, який ми пропонуємо для вас:

 • стандартне дослідження (ціна від 1800 євро, тривалість близько 4 місяців, кілька етапів роботи);
 • розширене дослідження (вартість від 3500 євро, тривалість від 6 місяців, розглядається більший хронологічний період).

Докладніше про особливості всіх видів досліджень, ви маєте можливість ознайомитись у відповідному розділі нашого сайту. Зверніть увагу на перелік того, що ви отримаєте (результат виконаної роботи) у кожному конкретному випадку. Подбайте про те, щоб володіти всією доступною інформацією про вашу родину в минулому вже сьогодні.

Генеалогічне дерево сім'ї замовити у нас стане одним з найкращих ваших вкладень у вивченні історії свого роду та сім'ї, ви зможете володіти та користуватися всією необхідною інформацією самостійно, для тих чи інших цілей. Крім того, ви зможете стати саме тією людиною, яка систематизує і передасть майбутнім поколінням цінну інформацію про минуле вашої родини.

Вартість
Базовий архівний пошук
від 200 €
1 міс.
Побудова плану дослідження
від 150 €
від 1 тиж.
Опрацювання архівної справи
від 30 €
від 1 тиж.